Tango Argentino

Chceli by ste stráviť príjemný večer v rytme vášnivých tónov argentínskeho tanga? Hľadáte novú spoločenskú aktivitu pre seba a svojho partnera? Príďte medzi nás.

Tango je jeden z najzmyselnejších tancov, ktorý podporuje vzájomné zblíženie a rešpekt medzi partnermi. Je určené pre každého bez rozdielu veku a tanečných skúseností. Jeho základom je kráčanie. Ak viete kráčať, viete aj tancovať. Jeho dušou je vášeň. Preto v našej tanečnej škole venujeme pozornosť predovšetkým vnútornému prežitku partnerov. V priebehu 12-týždenného kurzu vás naučíme základné tanečné figúry a uvedieme vás do tradičných štýlov argentínskeho tanga. Cieľom kurzu je najmä prežívanie radosti zo spoločne strávených chvíľ na parkete, ale i v každodennom živote.

Výuka tanga prebieha pod vedením odborných lektorov 1x do týždňa formou tanečnej lekcie (1,5 h) a opakovaním s odborným dohľadom (1,5 h). Kladieme dôraz na individuálne potreby tanečníkov, rozvoj muzikality a improvizáciu. Jednoduché a zrozumiteľné podanie tanečnej lekcie robí tango prístupné každému. Zvládnete to aj vy. Doprajte si spoločný zážitok a staňte sa súčasťou našej tango komunity.

Tango netancujú dvaja ľudia, ale dve srdcia

Pre najnáročnejších športovcov, ale i ich rodičov, Vám Dancehaus ponúka množstvo benefitov. Spríjemnite si čakanie na svoju ratolesť výbornou kávou v našom lobby. Je Vašou záľubou čítanie kníh? Prijmite pozvanie do našej pohodlnej a útulnej „Dancehaus obývačky“ a nájdite si knižné diela svojho obľúbeného autora. Alebo chcete počas aktivity Vášho dieťaťa využiť čas pre svoje zdravie? Objednajte si termín v našej oddychovej zóne a zverte sa do rúk nášmu výbornému fyzioterapeutovi.

Cenník a termíny kurzov

Tango Argentino pre začiatočníkov

60 mesiac/4x90 min.
  • Kedy kurz prebieha
  • Termíny dohodou

Tango Argentino Individuálne

Dohodou mesiac/osoba
  • Kedy kurz prebieha
  • Termíny dohodou

Fotogaléria kurzu

Prihlásenie na kurz

    Vyberte si kurz