Dance for students

Kvalifikovaní tréneri tanečného športu a diplomovaní učitelia tanca najstaršej tanečnej školy na Slovensku, INTERKLUB Bratislava, otvárajú i v tomto školskom roku tanečný kurz pre mládež, zakončený nezabudnuteľnou venčekovou slávnosťou a voľbou kráľovnej a kráľa tanečného parketu.

Ponúkame vám 10 tanečných lekcií (po 75 minút), v ktorých Vás naučíme základy 12 tancov. Popri štandardných tancoch (walz, viedenský valčík, tango, foxtrot) a latinsko-amerických tancoch (cha-cha, rumba, jive), Vám ponúkneme aj výučbu blues, polky, salsy, či merenque. Dĺžka i vyučované tance je možné upraviť podľa Vašich požiadaviek. Po absolvovaní kurzu vám garantujeme sálu pre venček.

Nezabudneme Vás naučiť ani spoločenskú etiku a zásady stolovania.

Odporúčaný odev:

  • Dáma – šaty, sukňa s blúzkou, nohavice s blúzkou, topánky s plnou špičkou a pätou na strednom či miernom podpätku.
  • Pán – nohavice, košeľa s motýlikom alebo kravatou, sako, pohodlné spoločenské topánky.

V cene kurzu zahrnuté i parkovanie v garáži!

Na spoločné chvíle plné tanca, hudby a príjemnej atmosféry sa spoločne s Vami teší tím lektorov Dancehaus.

Pre najnáročnejších športovcov, ale i ich rodičov, Vám Dancehaus ponúka množstvo benefitov. Spríjemnite si čakanie na svoju ratolesť výbornou kávou v našom lobby. Je Vašou záľubou čítanie kníh? Prijmite pozvanie do našej pohodlnej a útulnej „Dancehaus obývačky“ a nájdite si knižné diela svojho obľúbeného autora. Alebo chcete počas aktivity Vášho dieťaťa využiť čas pre svoje zdravie? Objednajte si termín v našej oddychovej zóne a zverte sa do rúk nášmu výbornému fyzioterapeutovi.

Cenník a termíny kurzov

Kurz pre stredné školy

Vhodné pre mládež
Cena dohodou
  • Počet lekcií
  • 10 x 75 min.

Fotogaléria kurzu

Prihlásenie na kurz