Kurzy pre dospelých

Hľadáte výplň Vášho voľného času po dni strávenom v kancelárii? Páči sa Vám predstava „psychohygieny“ v spojitosti s pohybom a výbornou hudbou? Dancehaus Vám ponúka riešenie príjemných večerov s Vašim partnerom, priateľom, snúbencom, či manželom.

Po náročnom pracovnom dni Vám budú naše kurzy spoločenských tancov (pre začiatočníkov i pokročilých) balzamom nielen na Vaše duše i na Vaše telá. Príjemná atmosféra, množstvo zábavy, nové kontakty, skúsení lektori a zaručene dobrá nálada. Nenechajte sa prekvapiť svadbou, plesovou sezónou, stužkovou, či venčekovou slávnosťou Vášho dieťaťa a buďte v predstihu. Naučte sa, alebo si zopakujte základy, či rozšírené variácie spoločenských tancov. Obohatením týchto večerov budú i užitočné informácie zo spoločenskej etikety.

Lekcie prebiehajú raz do týždňa po 60 min.

Ste pozvaní na svadbu no nemáte tanečného partnera? Alebo sa jednoducho chcete zúčastniť nášho tanečného kurzu, ale Vás priateľ, partner, či manžel je zaneprázdnený? Dancehaus má i pre Vás, náročnejšie klientky, skvelé riešenie! Príďte na Váš vybraný kurz sama a my sa Vám postaráme o profesionálneho tanečného partnera.

Pre najnáročnejších športovcov, ale i ich rodičov, Vám Dancehaus ponúka množstvo benefitov. Spríjemnite si čakanie na svoju ratolesť výbornou kávou v našom lobby. Je Vašou záľubou čítanie kníh? Prijmite pozvanie do našej pohodlnej a útulnej „Dancehaus obývačky“ a nájdite si knižné diela svojho obľúbeného autora. Alebo chcete počas aktivity Vášho dieťaťa využiť čas pre svoje zdravie? Objednajte si termín v našej oddychovej zóne a zverte sa do rúk nášmu výbornému fyzioterapeutovi.

Cenník a termíny kurzov

Začiatočníci

60 min.
80 osoba
  • Kedy kurz prebieha
  • Pondelok: 19:30 - 20:30

Pokročilí

60 min.
80 osoba
  • Kedy kurz prebieha
  • Utorok: 18:45 - 19:45

Fotogaléria kurzu

Prihlásenie na kurz

    Vyberte si kurz