Vaša Svadba

Je pre Vás predstava Vášho svadobného tanca nočnou morou? Je na čase sa z nej prebudiť do toho najkrajšieho sna! Dancehaus Vám ponúka individuálne i skupinové lekcie pre Vás i Vašich svadobných hostí. Prajete si Vašim svadobným tancom vyraziť všetkým dych? Sme tu práve pre Vás a ponúkame Vám množstvo hudobných predlôh i originálnych choreografií ušitých na mieru práve Vám.

Márne hľadáte vhodné miesto pre najdôležitejší deň vo Vašom živote – Vašu svadbu? Dancehaus má pre Vás lukratívne riešenie. Príďte si pozrieť našu unikátnu spoločenskú miestnosť, ktorá je práve stvorená na Váš neopakovateľný „deň D“. Výber miesta diania tejto neopakovateľnej udalosti je nesmierne dôležitý. Dancehaus Vás presvedčí nielen svojou dostupnosťou, priestrannosťou, ale i profesionalitou a promptnosťou tímu, ktorí rád zrealizuje Vaše predstavy. Spolu s našimi cateringovými partnermi sa postaráme i o Váš neopakovateľný gastronomický zážitok.

V rozhodovaní Vám môže pomôcť špičková vybavenosť, klimatizácia, parkovanie v garáži, lobby, moderné a hygienické sociálne zariadenia a mnohé ďalšie bezkonkurenčné výhody.

Fotogaléria Priestorov

Mám záujem O rezerváciu priestoru