Priestor pre Oslavy a párty

Naša spoločenská miestnosť je stvorená pre významné spoločenské udalosti, akými sú venčeky, stužkové slávnosti, svadby, oslavy, párty, či plesy…

Naša Ponuka priestorov pre oslavy a práty

Márne hľadáte vhodné miesto pre Vašu stužkovú slávnosť? Dancehaus má pre Vás lukratívne riešenie. Príďte si pozrieť našu unikátnu spoločenskú miestnosť, ktorá je práve stvorená na vyvrcholenie Vášho niekoľko-ročného úsilia v školských laviciach.

Márne hľadáte vhodné miesto pre Vašu venčekovú slávnosť? Dancehaus má pre Vás lukratívne riešenie. Príďte si pozrieť našu unikátnu spoločenskú miestnosť, ktorá je práve stvorená na odzrkadlenie Vášho niekoľko-mesačného úsilia na tanečnom parkete.

Je pre Vás predstava Vášho svadobného tanca nočnou morou? Je na čase sa z nej prebudiť do toho najkrajšieho sna! Dancehaus Vám ponúka individuálne i skupinové lekcie pre Vás i Vašich svadobných hostí. Prajete si Vašim svadobným tancom vyraziť všetkým dych? Sme tu práve pre Vás a ponúkame Vám množstvo hudobných predlôh i originálnych choreografií ušitých na mieru práve Vám.

Zaujali vás priestory Dancehausu a zistili ste, že sú ideálne na realizáciu Vašej rodinnej oslavy? Radi Vám pomôžeme prekvapiť nielen oslávenca, ale i celú Vašu rodinu. Či Vám môžeme ponúknuť priestory pre Vašu firemnú akciu (vianočný večierok, vyhodnotenie zamestnancov, firemné hry,..? Sme tu pre Vás!

Ste užasnutí z každoročného Plesu v Opere? Ste na správnej adrese! Práve v Dancehause sídlia tanečníci Interklubu (najstaršej tanečnej školy na Slovensku s nepretržitou prevádzkou), ktorí už 14.rokov svojim valčíkom slávnostne otvárajú túto najprestížnejšiu spoločenskú udalosť.