Fit dance

Všetky poznáme nevýhody sedavého zamestnania. Taktiež citíme na svojom tele, kedy je výdaj fyzickej energie menší ako jej príjem. Dancehaus Vám ponúka ideáne riešenie pri ktorom nezabúda práve na Vašu ženskosť. Príďte sa k nám zabaviť s fantastickými lektormi, spáliť zopár kilogramov a dobiť si chýbajúcu energiu.

Zoznámte sa s novými ľuďmi, nadviažte nové priateľstvá, naučte sa zábavnou formou množstvo choreografií viacerých populárnych štýlov (latino, pop, hip-hop,..). Popri zábave nezabúdame ani na posilňovanie slabších partií Vášho tela, čím sa zaručene prebudia po celom dni skutočne všetky svaly. Pýtate sa, kto sa môže zúčastniť? Na Vašom veku si nezakladáme, zaujíma nás Vaša chuť hýbať sa a elán do života.

Vstup možný aj jednorázovo.

Ste pozvaná na svadbu no nemáte tanečného partnera? Alebo sa jednoducho chcete zúčastniť nášho tanečného kurzu, ale Vás priateľ, partner, či manžel je zaneprázdnený? Dancehaus i pre Vás, náročnejšie klientky ponúka skvelé riešenie! Príďte na náš vybraný kurz samy a my sa Vám postaráme o profesionálneho tanečného partnera.

Cenník a termíny kurzov

Fit Dance

jednorazový vstup
7 jednorazový vstup
  • Kedy kurz prebieha
  • Utorok: 18:00 - 19:00
  • Štvrtok: 18:30 - 19:30

Fotogaléria kurzu

Prihlásenie na kurz