Čo je Dancehaus?

Myšlienka vybudovať Dancehaus driemala v jeho tvorcoch už počas samotnej úspešnej športovej kariéry Eda Slimáka. Šťastným osudom sa však mohol podielať na vývoji Interklubu (1966 – zakladatelia manželia Štiavnickí), najúspešnejšieho tanečného klubu na území Slovenska s nepretržitou činnosťou. S modernizáciu doby a rastom konkurencie, rástli i požiadavky členov i trénerov Interklubu po väčšom priestore. Vďaka vytvrvalosti Eda Slimáka, Petry Slimákovej a Jakuba Kazíka sa podarilo nájsť ideálny priestor pre realizáciu novej vízije Interklubu.

Bývalá účtareň spoločnosti Terno ukázala fantastický potenciál pre architektonické a odborné cítenie Ing. arch. Jána Briežnika – otca tohto projektu, jeho odborného radcu Ing. arch. Richarda Kosečka a celého tímu spoločnosti Alitrex s.r.o.

Za vstupnou bránou Dancehaus sa nachádza jedinečný oddychovo-športový komplex, v ktorom sa snúbi elegancia, čistota, pohodlie, šport, relax, zábava, s maximálnym komfortom pre svojich klientov. Je novou strechou pre Interklub Bratislava. Lektori Dancehaus patria k špičke na Slovensku. Nájdete tu lektorov, ktorí boli uvedení do Siene slávy slovenského tanca (2011), vďaka svojmu úspešnému medzinárodnému reprezentovaniu v tanečnom športe. Ak chcete byť vedení LEGENDAMI tanečného športu, ste na správnej adrese.

Okrem športového klubu, Dancehaus ponúka pre svojich klientov všetkých vekových kategórií množstvo kurzov rôznych štýlov tanca i pohybovú prípravu. Priestory Dancehaus – na celkovej ploche viac ako 1200m2 s dostatkom denného svetla – Vám ponúkajú príjemnú recepciu s lobby, rodinnú atmosféru v „Dancehaus obývačke“ s dobrou knihou, pohodlie v „Dance relax“ zóne v rukách certifikovaného fyzioterapeuta, komfortné šatňové priestory, nové vysoko hygienické sociálne zariadenia (vrátane spŕch), nadštandardnú technickú vybavenosť všetkých priestorov (DATA projektory, počítače, výborné ozvučenie, bezpečnostný systém, vrátnik, wi-fi), špičkovú vzduchotechniku, klimatizáciu, catering. Nezabúdame ani na invalidov, ktorým vytvárame bezbariérový vstup a ani na najmenšie bábätká, ktoré si pohodlne prebalíte, či nadojčíte. Štedrosť a priestrannosť priestorov Vám ponúka ich rozmanité využitie na rôzne kultúrno-spoločenské podujatia (spoločenská sála cca 430 m2). Tím Dancehaus Vás srdečne víta a rád pripraví tanečné kurzy, či spoločenské eventy podľa Vašich predstáv.