Dancehause Pre profesionálov

Ponuka tanečných kurzov pre profesionálov.

Tanečný šport Pre profesionálov

Waltz, tango, viedenský valčík, slowfox a quickstep – 5 rôznych štandardných tancov, 5 rôznych nálad a rytmov, jedna harmónia v pohybe s tanečnou partnerkou. Tal by sa v skratke dali charakterizovať štandardné tance – jediný druh tanečného umenia, v ktorom sú partneri v stálom kontakte.
Veľa tanečných štýlov dokáže vyjadriť hudobnú predlohu , ale najlepšie dokážu vyjadriť latinskoamerické rytmy tieto tance – Samba, Chacha, Rumba, Paso Doble a Jive . 5 tancov, každý so svojim charakteristickým pohybom a princípmi, ktoré slúžia na vyjadrenie hudby pohybmi tanečného páru.

Balet pre profesionálov

Všetci velikáni tanečných parketov majú jednu spoločnú charakteristiku – lásku k tancu a správne zvládnuté základy pohybu získali v baletnej príprave v skorom veku. To ponúkame Vašim deťom pod vedením skúseného baletmajstra pána Hlaváčka.
Držanie tela, zväčšovanie rozsahu pohybu, elegantná práca rúk, to všetko sa dá zlepšovať v každom veku. Nezávisle od toho, kedy ste s tréningom tanca začali – svoje limity viete každý týždeň posúvať pod dohľadom nášho baletného majstra Libora.

Ponuka Sústredení

Ponúkame vám sústredenia pre profesionálov na Latinskoamerické tance aj štandardné tance.

Pozrite si aktuálnu ponuku sústredení.