Tanečne kurzy pre každého

Ponúkame Vám širokú škálu pohybových aktivít na skupinovej i individuálnej báze, s dôrazom na aktívny zdravý životný štýl.

Naša Ponuka tanečných kurzov

Tanečné kurzy pre najmenších

Pod strechou Dancehaus nájdete tanečnú i pohybovú prípravu pre deti všetkých vekových kategórií. Diplomovaní lektori Dancehausu majú bohaté skúsenosti so správnym metodickým prístupom v detskej pohybovej príprave. Chcete zistiť, či je povahe a pohybovým prednostiam Vášho dieťaťa bližší balet, ľudové tance, hip-hop, moderný tanec, spoločenský tanec, alebo bude šťastnejšie pri atletike?

BABY dance je tanečno-pohybová lekcia v rytme latinskoamerických tancov, pri ktorej maminka tancuje s bábätkom v šatke/nosiči (nie je to podmienka). Hodina trvá 60 minút, je nízkej až strednej intenzity, určená tak pre začiatočníkov ako aj pokročilé tanečníčky.

Tanečné kurzy pre mladých

Kvalifikovaní tréneri tanečného športu a diplomovaní učitelia tanca najstaršej tanečnej školy na Slovensku, INTERKLUB Bratislava, otvárajú i v tomto školskom roku tanečný kurz pre mládež, zakončený nezabudnuteľnou venčekovou slávnosťou a voľbou kráľovnej a kráľa tanečného parketu.

Pre deti, vo veku od 3-11 rokov, ktoré počas pohybovej prípravy zistili, že hudba, tanec, zábava, ale i disciplína sú ich predstava trávenia voľného času, je ako stvorený náš krúžok riadneho tanečného športu. Brány Dancehaus sú otvorené i pre deti, ktoré načerpali svoje prvé tanečné skúsenosti v iných kluboch.

Tanečné kurzy pre dospelých

Hľadáte výplň Vášho voľného času po dni strávenom v kancelárii? Páči sa Vám predstava „psychohygieny“ v spojitosti s pohybom a výbornou hudbou? Dancehaus Vám ponúka riešenie príjemných večerov s partnerom, priateľom, snúbencom, či manželom. Po náročnom pracovnom dni Vám budú naše kurzy spoločenských tancov balzamom nielen na Vaše duše i na Vaše telá. 

Chceli by ste stráviť príjemný večer v rytme vášnivých tónov argentínskeho tanga? Hľadáte novú spoločenskú aktivitu pre seba a svojho partnera? Tango je jeden z najzmyselnejších tancov, ktorý podporuje vzájomné zblíženie a rešpekt medzi partnermi. Je určené pre každého bez rozdielu veku a tanečných skúseností. Jeho základom je kráčanie. Ak viete kráčať, viete aj tancovať.

Všetky poznáme nevýhody sedavého zamestnania. Taktiež citíme na svojom tele, kedy je výdaj fyzickej energie menší ako jej príjem. Dancehaus Vám ponúka ideáne riešenie pri ktorom nezabúda práve na Vašu ženskosť. Príďte sa k nám zabaviť s fantastickými lektormi, spáliť zopár kilogramov a dobiť si chýbajúcu energiu.

Tanečné kurzy pre seniorov

Patríte k vekovej skupine 55+ a chcete dokázať, že ani zďaleka nepatríte do starého železa? Dancehaus ponúka športovo – kultúrne vyžitie pre všetky vekové kategórie. Je svet tanca Vašou vášňou alebo snom?  Alebo túžite robiť garde Vašim deťom na dôležitých životných udalostiach, akými sú venčeková slávnosť, stužková, či dokonca svadba? Presne nás ste hľadali!