Náš tím

Toto je náš tím ľudí, ktorí sa starajú o to, aby každá vaša návšteva v DANCEHAUS bola príjemná a hlavne prínosná. Nájdete medzi nami špičkových tanečníkov, či ústretových manažérov, ktorým záleží na tom, aby ste sa u nás cítili dobre.

HVIEZDNY TRÉNER EDUARD SLIMÁK

Je členom Interklubu od 1.2.1982. Počas svojej tanečnej kariéry sa stal s Marikou Štempelovou majstrom Slovenska v štandardných tancoch (1989,1990,1991 ) aj v latinsko-amerických tancoch (1989,1990,1991), a ako člen formácie od roku 1984 (Brémy – prvá historická účasť Interklubu na majstrovstvách sveta) dopomohol Interklubu k postupu do finále Majstrovstiev sveta ( 1986-Doetinchem,NL ). Od roku 1991 pracoval v Hannoveri v tanečnom klube Meiners. Po návrate do Interklubu (1999) sa podieľa na príprave a výchove tanečných párov Interklubu a formácie Interklubu (tréner I.tr. v tanečnom športe ). V roku 2012 bol slávnostne uvedený do Siene slávy slovenského tanečného športu v ktg. Medzinárodné legendy.

Manažér Jakub Kazík

Jakub má magisterský titul v malom a strednom podnikaní, jeho organizačné schopnosti pomáhajú vytvárať nezabudnuteľné akcie našim zákazníkov. Je diplomovaným trénerom prvého kvalifikačného stupňa, špecializuje sa na štandardné tance všetkých vekových kategóriach. Vždy rád vytancuje mladé ale aj staršie dámy alebo aj postaví svadobný tanec. Je niekoľko násobným majstrom Slovenska vo formáciách a finalistom akademických majstrovstiev Slovenska v štandardných tancoch, finalista majstrovstiev sveta a Európy vo formáciách. V súčastnosti Jakub tancuje s partnerkou Katarínov Hanúskovou kde reprezentujú Interklub na svetových súťažiach a nachádzajú sa prvej stovke vo svetovom rebríčku..

Správca Marián Orlický

K tancovaniu som sa dostal spolu s manželkou Ľubkou v čase, kedy boli zaradení už do seniorskej vekovej kategórie. Pravidelná účasť vo finále majstrovstiev SR nám už priniesla aj medailové úmiestnenia. Do Interklubu sme prišli v roku 2017. Hneď od začiatku som sa začal aktívne zaujímať o dianie v klube. Profesionálne dlhodobo pôsobím v obchodnej sfére a službách. Moje pracovné a manažérske schopnosti a technická zručnosť sú predpokladom, ktorými prispievam k bezproblémovému chodu klubu. Členom vedenia Interklubu som sa stal v roku 2022.

Aneta Janoviaková

„Tanec je moja láska, moja vášeň, moje endorfínky…Bez tanca by môj život nikdy nemal zmysel…“

Tancuje od svojich piatich rokov. Kategóriu S dosiahla v ŠTT i LAT. Medzi jej najväčšie úspechy patrí titul: Majsterka SR v STT a 10 T v JUN, majsterka SR v STT formáciách, finalistka ME v STT formáciách, finalistka MSR v 10 T. Je absolventkou FTVŠ so špecializáciou tanečný šport. Je držiteľkou trénerskej licencie 5. kvalifikačného stupňa a rozhodcovskej licencie kategórie S. Venuje sa športovej a tanečnej pohybovej príprave detí a vychováva zverencov v latinsko- amerických tancoch.

Katarína Hanusková

Je diplomovanou trénerkou prvého kvalifikačného stupňa. Špecializuje sa na štandardné tance, všeobecnú pohybovú a tanečnú prípravu detí. Takisto rada vytancuje každého tancuchtivého šarmantného džentlmena alebo pripraví nezabudnuteľný svadobný tanec. Stále je aktívnou tanečnicou a so svojim partnerom Jakubom Kazíkom reprezentujú reprezentujú Interklub na svetových súťažiach a nachádzajú sa prvej stovke vo svetovom rebríčku.

 

Michal Medrický

Michal je trénerom najvyššieho kvalifikačného stupňa (5. Kvalifikačný stupeň). Špecializácia: – štandardne a latinsko-americké tance( všetky vekove kategórie) – Príprava na svadobný tanec – Tanečná príprava na plesovú sezónu – Pro Am – súkromné hodiny

Jaroslav Oboňa

Som absolvent Fakulty telesnej výchovy a športu na Univerzite Komenského v Bratislave, kde som vyštudoval trénerstvo tanečného športu.

Počas svojej kariéry som sa stal 2. vicemajster Slovenska v 10 tancoch, päťnásobný vicemajster Slovenska v latinsko – amerických tancoch, semifinalista Majstrovstiev Slovenska v štandardných tancoch, akademický majster Slovenska v latinsko – amerických tancoch, finalista Európskeho pohára v Taliansku, 30. pár sveta na Majstrovstvách sveta v Číne.

Špecializujem sa na trénovanie aktívnych tanečných párov ale i netrénovanú populáciu a to špeciálne o plesovú prípravu, svadobný tanec či individuálne lekcie alebo skupinové tréningy.

Dominika Rošková

Mojou vášňou je spojenie hudby s pohybom, ktorým vieme vyjadriť svoje jedinečné vnímanie hudby, vzťahov, sveta okolo nás či seba samého… Presne preto tancujem… Veľmi rada učím ľudí, ktorí sa chcú naučiť pohybovať v rytme tanca, hudby a v súlade s tanečným partnerom. Významný zlom (po skončení aktívnej tanečnej kariéry, kde som bola 5-násobná vicemajsterka Slovenska a štvrťfinalistka Majstrovstiev sveta v latinskoamerických tancoch) u mňa nastal účasťou v televíznej šou Let´s Dance. Širšia slovenská verejnosť ma môže poznať práve z Let’s Dance, kde som sa s oboma partnermi, v roku 2017 s hercom Braňom Deákom a v roku 2022 s hercom, modelom a vojakom Adamom Bardym pretancovala do finále. Televízna šou vo mne otvorila záujem o choreografiu, showdance a tiež výučbu bežných ľudí, ktorí majú záujem naučiť sa tancovať.

Libor Hlaváček

Baletný majster, bývalý sólista baletu Jihočeského Národného Divadla držiteľ 3 cien
Thália JD za najlepší výkon roku a držiteľ Thálie za významný prínos baletu 20.storočia.

Mnohonásobný medailista MS a ME a za svoje choreografie a prácu so zverencami získal 12.titulov majstra sveta WADF 9. titulov majstra Európy WADF a IDO (svetové tanečné organizácie) a mnoho titulov majstra ČR .