Kurzy pre seniorov

Patríte k vekovej skupine 55+ a chcete dokázať, že ani zďaleka nepatríte do starého železa? Dancehaus ponúka športovo – kultúrne vyžitie pre všetky vekové kategórie. Je svet tanca Vašou vášňou alebo snom? Či ste v mladšom veku tancovali? Alebo túžite robiť garde Vašim deťom na dôležitých životných udalostiach, akými sú venčeková slávnosť, stužková, či dokonca svadba? Presne nás ste hľadali!

Ste spoločenské tipy a radi spoznávate nových ľudí a pohyb Vám nie je cudzí? Prijmite pozvanie do pohodlia nášho profesionálneho Dancehaus, kde sa o Vás postaráme. Naše tanečné lekcie Vám budú ušité priamo na mieru, naši lektori sa profesionálne prispôsobia Vášmu tempu. Zažite večery plné hudby, tanca, príjemnej spoločnosti a zábavy.

Lekcie prebiehajú raz do týždňa po 90 min. Prebieha zápis aj pre jednotlivcov.

Pre najnáročnejších športovcov, ale i ich rodičov, Vám Dancehaus ponúka množstvo benefitov. Spríjemnite si čakanie na svoju ratolesť výbornou kávou v našom lobby. Je Vašou záľubou čítanie kníh? Prijmite pozvanie do našej pohodlnej a útulnej „Dancehaus obývačky“ a nájdite si knižné diela svojho obľúbeného autora. Alebo chcete počas aktivity Vášho dieťaťa využiť čas pre svoje zdravie? Objednajte si termín v našej oddychovej zóne a zverte sa do rúk nášmu výbornému fyzioterapeutovi.

Cenník a termíny kurzov

Kurzy pre seniorov

50 mesiac
  • Kedy kurz prebieha
  • Pondelok: 18:30 - 20:00

Fotogaléria kurzu

Prihlásenie na kurz